آموزش زبان کودکان ۴ تا ۶ سال

کلاس های آموزش زبان به خردسالان  به گونه ای است که فرزند شما مطالب را درک کرده و اعتماد به نفس در استفاده از زبان انگلیسی را به دست خواهد آورد . خردسالان از سن ۴ سال می توانند با سیستم آموزشی پیوندملل شروع به زبان آموزی کنند. این دوره با هدف آشنایی کودکان به روش به خاطر سپردن تصاویر با اصطلاحات ، یادگیری مکالمات کوتاه از طریق بازی ، شعر ، آشنایی با  شمارش اعداد به صورت جالب و جذاب به همراه فلش کارت و کتاب داستان می باشد. سیستم آموزشی کودکان به صورت ترمیک یک ماهه ، سه روز در هفته (روزهای زوج) و تعداد جلسات آموزشی ۱۲ جلسه  می باشد. هدف از کوتاه سازی ترم ها بالا بردن بهره وری و همچنین رفع اشکال سریع در فراگیران است.
kids

آموزش با شعر و موسیقی 

 
گوش دادن به موسیقی های کودکانه برای بچه ها مفرح و سرگرم کننده است ، خردسالان بدون اینکه آگاه باشند، در حین لذت بردن از شعر و موسیقی، زبان انگلیسی را فرا می گیرند. اساتید زبان خردسالان با استفاده از شعر و موسیقی ، یادگیری  زبان انگلیسی را برای خردسالان جذاب تر و راحت تر خواهند کرد .
 

تمرین و تکرار با بازی و سرگرمی

مهارت، نیازمند تمرین است. چه بهتر که این تمرین در قالب بازی برای خردسالان صورت گیرد، خردسالان علاوه بر کلاس ها، امکان انجام تکالیف و بازی های آموزشی را دارند که به خاطر سپاری لغات و یادگیری ساختارهای زبان را برای کودکان آسان می نماید .به همین خاطر دوره های فراگیری زبان در آموزشگاه زبان پیوندملل به منظور بهره گیری در بالاترین حالت ممکن، از پایین ترین سن یعنی چهار سالگی آغاز می گردد.

اهداف یادگیری

– افزایش دامنه واژگان و فهم بهتر
– تمرین الفبای انگلیسی خواندن.
– ارتقاء ارزشها و آموزشهای اجتماعی و همچنین تدریس مسائل مورد استفاده در زندگی از طریق انگلیسی روزمره.
– کاردستی و نقاشی در حوزه هایی همچون ریاضیات و علوم مناسب با سن زبان آموز
– پازل ها، الگوها و رابطه ها برای ارتقاء قدرت تفکر
– تمرین مهارت خواندن متون
– ایده آل برای مهارت های تشخیص و تشکیل حروف
– آموزش انگلیسی روزمره از طریق ارزش های مهم اجتماعی همچون احترام به بزرگترها
– زبان آموزی با استفاده از هنر، ریاضی و علوم
– کاردستی، پازل، عکس، سرودهای کودکانه و بازی های شاد آموزشی به همراه محیط و محتوای کاملا انگلیسی

روش تدریس واضح و روشن به همراه اهداف مشخص شده برای هر درس و نیز فعالیت های با دقت طبقه بندی شده یادگیری کودکان شما را تضمین می کند. همچنین برنامه مهارت آموزی منظم این مجموعه خردسالان شما را در ارتقاء روزافزون مهارت های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن یاری می نماید. آموزش صداها بسیار ساده و مفرح است.

kids poster english

برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۴۴۵۳۶۲۹۸-۴۴۵۳۹۲۹۰ تماس بگیرید

×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟