هدف: آموزش روش تدریس زبان به شرکت کنندگان و آشنایی آنان با روش تدریس کتابهای آموزشگاه است .

مجری: موسسه زبان پیوندملل ، با همکاری”دکتر مسرور و دکتر بری ” سوپروایزرهای آموزشگاه پیوندملل

زمان برگزاری : از بهمن ماه 1400 روزهای پنجشنبه دو جلسه 90 دقیقه با یک استراحت 15 دقیقه

هزینه برگزاری هرمرحله ی جلسه اول دوره 1/750/000 ( یک میلیون و دویست هزار تومان ) تعداد جلسات دوره اول : 15 جلسه (هرجلسه 90 دقیقه)

دوره-ttc-موسسه

شرح دستورالعمل :

  • اطلاع رسانی به افرادی که تمایل دارند در کلاس های TTC شرکت کنند و همچین به مدرسین آموزشگاه و زبان آموزان سطوح بالا
  • آزمون تستی ورودی جهت ارزیابی سطح مدرسینی که علاقمند به شرکت در دوره هستند.
  • بستن قرارداد با مدرسین مبنی بر :

3-1- این دوره TTC مطابق استاندارد بین الملی برگزار میشود.

3-2 – به شرکت کنندگان در این دوره به شرط موفقیت در آزمون و دموی پایانی گواهی داده میشود

3-3 – شرکت در دوره به منزله ی تعهد آموزشگاه  مبنی بر جذب شرکت کنندگان نیست اما قطعا در صورت نیاز آموزشگاه به جذب مدرس ، شرکت کنندگانی که در آزمون و دموی پایانی موفق شده اند ، در اولویت هستند.

3-4- هم زمان با برگزاری دوره ها و در صورت ضرورت ، برنامه ابزرو کلاس ها به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

3-5- شرط دادن گواهی پایانی ، حضور در تمامی جلسات است

  • تهیه کتاب CELTA توسط شرکت کنندگان الزامی است
  • سطوح برگزاری آموزش مدرسین TTC

سطح اول :پایه تئوری شامل دو قسمت :

پک اول:

اصول و مبانی نظری تدریس زبان انگلیسی در 15 جلسه

پک دوم:

دانش زبان انگلیسی مختص مدرسین زبان در 15 جلسه

سطح دوم :بخش عملی شامل:

پک سوم:

تدریس عملی به صورت Workshop برای آشنایی مدرسین با کتابهای آموزشگاه و سطوح آموزشی

 

تبصره : تعداد جلسات پک سوم متعاقبا اطلاع رسانی می شود .

شرایط شرکت در دوره TTC

برای شرکت در دوره  TTC بایستی سطح زبان شما حداقل در حد پیشرفته (Advanced)  باشد و بتوانید به صورت روان، بدون هیچ اشکال ساختاری و با دامنه واژگان متناسبی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. در صورتی که دانش زبان انگلیسی شما به این سطح نرسیده است، بایستی در کلاس های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید تا زبان شما به سطح مطلوب برسد. در طول این دوره متقاضیان در آن ضمن آشنایی با مباحث نظری، مهارت‌های عملی آموزش زبان انگلیسی را نیز می‌آموزند. در پایان دوره، به کسانی که با موفقیت دوره را به انتها برسانند، مدرک پایان دوره تربیت مدرس اعطا می‌گردد و در صورت داشتن نمرات مورد قبول و نیاز آموزشگاه شروع به فعالیت می‌کنند. در این دوره علاوه بر آشنا نمودن متقاضیان با آخرین تئوری‌های آموزش زبان، متدهای مدیریت جلسات آموزشی و موثرترین روش های تدریس، فرصت تجربه عملی آموزش زبان نیز فراهم می‌گردد تا متقاضیان امکان تجربه عملی آموخته‌های خود را داشته باشند. دانش نظری در کنار تجربه‌ی آموزشی عملی، درک دقیق‌تری از فرایند آموزش زبان را ایجاد خواهد کرد.

TTC Course

آشنایی با امتحانات دوره:

دوره فوق هیچ آزمون کتبی ندارد و صرفا در جلسه پایانی دوره که TP یا Teaching Practice نام دارد، متقاضیان یک دموی نهایی ارائه داده که اصلی ترین نقش را در نمره پایان ترم آنها داشته و مایقی نمره نیز بر اساس پروژه های محوله به متقاضیان ارزیابی خواهد شد.

در صورت موفقیت در دوره TTC در موسسه زبانهای خارجی پیوندملل-نوین  به شما مدرک پایان دوره TTC  ارائه می‌شود.علاوه بر آشنا نمودن متقاضیان با آخرین تئوری‌های آموزش زبان، متدهای مدیریت جلسات آموزشی و موثرترین روش های تدریس، فرصت تجربه عملی آموزش زبان نیز فراهم می‌گردد تا متقاضیان امکان تجربه عملی آموخته‌های خود را داشته باشند. دانش نظری در کنار تجربه‌ی آموزشی عملی، درک دقیق‌تری از فرایند آموزش زبان را ایجاد خواهد کرد.

پس از اخذ مدرک TTC می‌توانید برای ارتقا سطح مدرکتان، در دوره های حرفه‌ای تدریس زبان انگلیسی همچون سلتا (Certificate in Teaching) ،دلتا (Diploma in Teaching) و… شرکت کنید. این مدارک، مخصوص افرادی است که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم به غیر انگلیسی زبانان تدریس می کنند. جالب توجه است که تمامی مجموعه هایی که این دوره را ارائه مي کنند بایستی مورد تأیید سندیکای آزمون محلی دانشگاه کمبریج انگلستان UCLES باشند.

برای اطلاعات و ثبت نام با شماره های 44536298-44539290 تماس بگیرید

×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟