آموزش زبان فرانسه

 زبان فرانسوی، زبانی رمانتیک و آهنگین با قابلیت یادگیری آسان است و یکی از زبان های مهم و مشهور در سطح بین المللی به شمارمی آید زیرا که در ۲۹ کشور جهان، زبان رسمی آنها محسوب می گردد. بیش از ۲۲۰ میلیون نفر در هر پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. زبان فرانسوی دومین زبان رایج و پرکاربرد در دنیا می باشد.

* زبان فرانسوی یک زبان ارزشمند برای ارتباطات بین المللی است. یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل است.

* رسانه های بی شماری به زبان فرانسوی وجود دارند بنابراین شما به راحتی به اخبار جهانی نیز دسترسی خواهید داشت.          

* وقتی یک زبان خارجی یاد می گیرید فقط نحوه برقراری ارتباط را یاد نمی گیرید بلکه برای مشاهده جهان به روشی متفاوت دست می زنید. زبان بر نگرش ما به زندگی تاثیر می گذارد. بنابراین اگر فرانسوی صحبت کنید، جهان را همان گونه که مردم محلی فرانسوی می بینند، خواهید دید. و آنها به این معروف هستند که ” همیشه بهترین ها را در همه چیز می بینند. ” هیچ کس مانند فرانسوی ها به ” زیبایی ” توجه نمی کند. بنابراین اگر می خواهید درک خود از جهان را بهبود بخشید، چرا زبان فرانسوی را فرا نمی گیرید؟

 

درباره دوره

طبق استاندارد های اروپا، سری کتاب های Café Crème یکی از بهترین متد های آموزش زبان فرانسوی می باشد. براساس سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته هر چهار مهارت زبانی را کاملا اصولی و آکادمیک به زبان آموزان آموزش می دهد.

لازم به توضیح است که این متد نیاز به استاد زبان فرانسوی دارد و زبان آموز به تنهایی قادر به فراگیری آنها نیست.
این متد برای افراد ده سال به بالا مناسب می باشد.

کتاب1 Café Crème

متشکل از چهار بخش و به شانزده درس تقسیم می گردد. دارای بخش های مختلفی چون لغت، مکالمه، گرامر، انواع تمرین های گفتاری و نوشتاری در هر چهار مهارت زبان فرانسوی، زبان آموز را برای شرکت در آزمون های زبان فرانسوی سطح ” A1& A2 ” آماده می کند.

کتاب2 Café Crème
متشکل از چهار بخش و به شانزده درس تقسیم می گردد. دارای بخش های مختلفی چون لغت، مکالمه، گرامر، انواع تمرین های گفتاری و نوشتاری در هر چهار مهارت زبان فرانسوی، زبان آموز را برای شرکت در آزمون های زبان فرانسوی سطح ” B1& B2 ” آماده می کند.

کتاب3 Café Crème
متشکل از چهار بخش و به شانزده درس تقسیم می گردد. دارای بخش های مختلفی چون لغت، مکالمه، گرامر، انواع تمرین های گفتاری و نوشتاری در هر چهار مهارت زبان فرانسوی، زبان آموز را برای شرکت در آزمون های زبان فرانسوی سطح ” C1& C2 ” آماده می کند.

* آموزش زبان فرانسوی برای کودکان 4 تا 9 سال

سری کتاب های Passe – passe برای این گروه سنین آموزش داده می شود.

* شرایط حضور متقاضیان در قالب پکیج های زیر برگزار می گردد :

گروهی سه روز در هفته ( یک جلسه 75 دقیقه ای در روز های زوج )
گروهی دو روز در هفته ( یک جلسه 75 دقیقه ای در روز های فرد )
گروهی آخر هفته ( دو جلسه 150 دقیقه ای با 15 دقیقه زمان استراحت بین جلسات در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه )
آموزش خصوصی ( با سرعت دلخواه متقاضی و امکان کنسلی کلاس ها )

برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۴۴۵۳۶۲۹۸-۴۴۵۳۹۲۹۰ تماس بگیرید

×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟