یادگیری یک زبان کافی نیست

در دنیای امروز ، صحبت کردن با یک زبان خارجی کافی نیست. دانش آموزانی که به چندین زبان صحبت می کنند ، شانس یافتن شغل ، چه در خانه و چه در خارج از کشور را برای خود افزایش می دهند. یادگیری یک زبان دیگر ذهن را غنی و افق های جدیدی را اعم از شخصی و حرفه ای باز می کند.

paris background

فرانسوی و انگلیسی تنها زبان هایی هستند که در هر پنج قاره از آن ها استفاده می شوند

بیش از 220 میلیون نفر در هر پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می کنند. فرانسوی زبان اصلی ارتباطات بین المللی است. این دومین زبان بسیار رایج پس از انگلیسی و ششمین زبان پربازدید جهان است. فرانسوی همچنین دومین زبان پرکاربرد بعد از انگلیسی است و در هر قاره تدریس می شود. OIF ، یک سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی زبان ، از 77 کشور عضو و دولت تشکیل شده است. فرانسه همچنین بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می کند ، که دوره های مربوط به زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون یادگیرنده اداره می کنند.

دانستن زبان های بیشتر مانند یک دارایی در شغل شما محسوب میشود

توانایی مکالمه به زبان فرانسه و انگلیسی به عنوان یک مزیت برای یافتن شغل با بسیاری از شرکت های چند ملیتی که از زبان فرانسه به عنوان زبان کار خود استفاده می کنند ، در طیف گسترده ای از بخش ها (خرده فروشی ، اتومبیل ، کالاهای لوکس ، هواپیمایی و غیره) است. فرانسه ، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، کارآفرینان ، محققان و دانشجویان خارجی را به خود جذب می کند.

درباره دوره

سری کتاب‌های Café Crème علاوه بر توسعه‌ی چهار مهارت اصلی زبان، با ارائه‌ی طیف وسیعی از محتوای استاندارد روزنامه‌ها، متون ادبی و وب‌سایت‌های فرانسوی، توجه ویژه‌ای به غنی سازی دایراه‌ی واژگان فراگیران دارد. متون و فایل‌های صوتی این کتاب‌ها برگرفته از برنامه‌های پخش شده در رادیو فرانسه و مصاحبه‌هایی در خصوص مباحث جاری روزانه است. در ادامه‌ی این متون،‌ تمرین‌هایی به منظور درک مطالب عنوان شده آمده است. در تدریس دستور زبان کتاب‌های Café Crème تجدید نظر صورت گرفته است و واژگان در قالب موقعیت‌ هایی که انعکاس دهنده‌ی زندگی واقعی افراد هستند، آموزش داده می‌شود. Edito به آموزش مهارت‌های کلیدی پرداخته است و تمرکز اصلی آن روی فنون نوشتاری و گفتاری در زبان فرانسوی می‌باشد. محتوای این کتاب‌ها از نکات مربوط به فرهنگ و هنر کشور فرانسه انتخاب شده است، تا فراگیران نگاهی اجمالی به جنبه‌های مختلف زندگی فرانسوی‌زبانان داشته باشند. به همراه هر کتاب درسی و کتاب کار، یک DVD‌ حاوی فایل‌های صوتی و ویدئو‌یی ارائه می‌شود که آموزش تعاملی و چند رسانه‌ای زبان‌آموزان را تسهیل می‌کنند.

سطح مبتدی زبان فرانسوی (A1) با بهره گیری از کتاب‌ درسی و در سه ترم آموزشی برگزار می‌گردد. کتاب این دوره‌ها حاوی 16 فصل آموزشی و یک بخش تقویت مهارت آزمون می‌باشد. از جمله اهداف دوره‌های مبتدی زبان فرانسوی آموزشگاه ایرانمهر استفاده از این زبان برای معرفی خود و ارائه اطلاعات شخصی، انجام مکالمات ساده‌ی روزمره و درک موضوعات پایه‌ای است. دوره‌های سطح A1 با اولین سطح از سطوح CEFR مطابقت دارند. محوریت اصلی دوره‌های فرانسوی  علاوه بر آموزش مهارت‌های صحبت به زبان فرانسوی، آشنایی با فرمت آزمون‌های بین‌المللی و نحوه‌ی آمادگی برای شرکت در آنها می‌باشد. 

 

پس از پایان دوره‌های سطح A1 قادر خواهید بود :

 • عبارات آشنای روزمره‌ را درک کرده و برای برآورده کردن نیازهای ابتدایی خود، اصطلاحات ساده‌ای را به کار ببرید.
 • خود و دیگران را معرفی کنید و در مورد جزئیاتی چون محل زندگی، اشخاص آشنا و چیزهایی که در اختیار دارید، سوال کرده و به آنها پاسخ دهید.
 • با ترکیبی از واژگان مربوط به اعداد، ملیت‌ها، تفریحات، ساعات شبانه روز، غذاها، لباس‌ها، اهداف، سبک‌های زندگی، مشاغل و طبیعت آشنا شوید و با آنها در زمان‌های گذشته، حال و آینده جمله‌های ساده بسازید.

سطح مقدماتی زبان فرانسوی (A2) با بهره گیری از در سه ترم آموزشی برگزار می‌گردد. کتاب این دوره‌ها حاوی 16 فصل آموزشی و یک بخش تقویت مهارت آزمون می‌باشد. از جمله اهداف دوره‌های سطح مقدماتی زبان فرانسوی آموزشگاه ایرانمهر، استفاده از این زبان برای درک مباحث عمومی و روزمره، آشنایی با ساختارهای زمانی مختلف و توصیف مکان‌ و زمان است. دوره‌های سطح A2 با دومین سطح از سطوح CEFR مطابقت دارند. محوریت اصلی دوره‌های فرانسوی آموزشگاه ایرانمهر علاوه بر آموزش مهارت‌های صحبت به زبان فرانسوی، آشنایی با فرمت آزمون‌های بین‌المللی و نحوه‌ی آمادگی برای شرکت در آنها می‌باشد.

پس از پایان دوره‌های سطح A2 قادر خواهید بود :

 • جملات و عبارات پرکاربرد در زمینه‌ی اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید، مکان، اشتغال، موقعیت‌های آشنا و… را درک کنید.
 • در امور روزانه‌ای که نیازمند تبادل اطلاعات ساده و مستقیم است با دیگران ارتباط برقرار کرده و به تعامل بپردازید.
 • با ترکیبی از واژگان مربوط به خاطرات، عکس‌ها، آب و هوا، اسباب و وسایل، علوم، تکنولوژی، سلامت، رستوران‌ها و مشخصات ظاهری افراد آشنا شوید و با آنها در زمان‌های گذشته، حال و آینده جملات نسبتا طولانی بسازید.

 

از جمله اهداف دوره‌های سطح پیش‌متوسط زبان فرانسوی ، استفاده از این زبان برای درک اطلاعات مهم در زمینه‌ی مشاغل و تحصیل، اوقات فراغت، رفع نیازهای شخصی در سفر به کشورهای فرانسوی زبان و صحبت در خصوص علایق و اهداف یا رخدادها و تجارب شخصی است. دوره‌های سطح B1 با سومین سطح از سطوح CEFR مطابقت دارند. محوریت اصلی دوره‌های فرانسوی علاوه بر آموزش مهارت‌های صحبت به زبان فرانسوی، آشنایی با فرمت آزمون‌های بین‌المللی و نحوه‌ی آمادگی برای شرکت در آنها می‌باشد.

پس از پایان دوره‌های سطح B1 قادر خواهید بود :

 • نکات اصلی و واضح را که در مواجهه با موضوعات آشنای مربوط به محل کار، مدرسه، اوقات فراغت و…  درک کنید و از ساختارهای مشابه آنها در صحبت خود استفاده کنید.
 • هنگام سفر به کشورهای فرانسوی‌زبان، می‌توانید بیشتر موقعیت‌های احتمالی پیش رو را مدیریت کنید.
 • متون ساده‌ای که موضوعات آشنا یا مورد علاقه‌ی شخصی، تجربیات و رویدادها، آرزوها، امیدها و اهداف را توصیف می‌کنند بنویسید و دلایل، نظرات و برنامه‌های خود را به صورت خلاصه توضیح دهید.
 • زندگی‌نامه‌ی هنرمندان و اشخاص معروف را بخوانید و آثار و رویدادهای هنری را توصیف کنید.
 • احساساتی چون تنفر، رضایت، نگرانی، اطمینان، پشیمانی، تردید و… را در صحبت خود بیان کرده و موافقت یا مخالفت خود را در خصوص موضوعات آشنا ابراز نمایید.

سطح فوق‌متوسط زبان فرانسوی (B2) با بهره گیری در شش ترم آموزشی شامل B2 و B2+ برگزار می‌گردد. کتاب این دوره‌ها حاوی 16 فصل آموزشی و یک بخش تقویت مهارت آزمون می‌باشد. 

پس از پایان دوره‌های سطح B2 قادر خواهید بود :

 • ایده‌های اصلی متون پیچیده را در خصوص موضوعات ملموس و انتزاعی و نیز مباحث فنی در زمینه‌ی تخصص خود را درک کنید.
 • با بیانی روان و شیوا با فرانسوی‌زبانان ارتباط برقرار کنید و در درک متقابل طرفین مکالمه، به ذکر جزئیات بپردازید.
 • متون واضح و مفصلی را در طیف وسیعی از موضوعات بنویسید و دیدگاه خود را در مورد موضوعات با بیان مزایا و معایب آنها توضیح دهید.
 • مصاحبه‌ها و مناظره‌های رادیویی و تلویزیونی را در خصوص مسایل و اخبار مهم روز درک کنید.

دوره‌ی پیشرفته‌ی زبان فرانسوی (C1) با بهره گیری از کتاب‌ درسی و کتاب کار Edito از انتشارات didier در شش ترم آموزشی برگزار می‌گردد. بر خلاف کتاب‌های پیشین، این کتاب شامل 20 فصل آموزشی است و به شکل جامع‌تری به مرور مطالب پیشین و تقویت کلیه‌ی مهارت‌ها در قالب موضوعات گسترده می‌پردازد. همچنین هر فصل از کتاب به دو بخش مهارت‌های ارتباطی و واژگان و گرامر تقسیم شده است. دوره‌های این سطح بر اساس تقویم آموزشی ایرانمهر و به تناسب شرایط حضور متقاضیان، در قالب پکیج‌های زیر برگزار می‌گردد:

 

 • گروهی سه روز در هفته (یک جلسه 90 دقیقه ای در روزهای زوج)، 
 • گروهی دو روز در هفته (یک جلسه 120 دقیقه‌ای در روزهای فرد)، 
 • گروهی آخر هفته (دو جلسه 90 دقیقه‌ای با ۱۵ دقیقه زمان استراحت بین جلسات در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه)،
 • آموزش خصوصی (با سرعت دلخواه متقاضی و امکان کنسلی کلاس‌ها).

 

از جمله اهداف دوره‌های پیشرفته‌ی زبان فرانسوی آموزشگاه ایرانمهر استفاده از این زبان برای درک گزارش‌های طولانی رادیو و تلویزیون در زمینه‌ی موضوعات پیچیده و بیان افکار و نظرات خود با کلامی روان و طبیعی است. دوره‌های سطح C1 با پنجمین سطح از سطوح CEFR مطابقت دارد. محوریت اصلی دوره‌های فرانسوی آموزشگاه ایرانمهر علاوه بر آموزش مهارت‌های صحبت به زبان فرانسوی، آشنایی با فرمت آزمون‌های بین‌المللی و نحوه‌ی آمادگی برای شرکت در آنها می‌باشد.

پس از پایان دوره‌ی C1 قادر خواهید بود :

 • طیف گسترده‌ای از متون طولانی و تخصصی را درک کرده و معنای تلویحی آنها را تشخیص دهید.
 • ایده‌های خود را به شکلی روان و شیوا و بدون نیاز به جستجوی کلمات یا عبارات بیان کنید.
 • از زبان فرانسوی به شکلی موثر و منعطف برای اهداف اجتماعی، دانشگاهی، توریستی و حرفه‌ای استفاده کنید.
 • متون واضح، ساختار یافته و مفصلی را در زمینه‌ی موضوعات پیچیده بنویسید که نشان دهنده‌ی میزان مهارت شما در استفاده از الگوهای سازمانی و زبانی منسجم است.Café Crème

برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۴۴۵۳۶۲۹۸-۴۴۵۳۹۲۹۰ تماس بگیرید

French
×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟