کلاس های آموزش زبان خردسالان ۴ تا ۶ سال

 آموزش زبان خردسالان به گونه ای است که فرزند شما مطالب را درک کرده و اعتماد به نفس در استفاده از زبان انگلیسی را به دست خواهد آورد . خردسالان از سن ۴ سال می توانند با سیستم آموزشی پیوندملل شروع به زبان آموزی کنند. این دوره با هدف آشنایی کودکان به روش به خاطر سپردن تصاویر با اصطلاحات ، یادگیری مکالمات کوتاه از طریق بازی ، شعر ، آشنایی با  شمارش اعداد به صورت جالب و جذاب به همراه فلش کارت و کتاب داستان می باشد. سیستم آموزشی کودکان به صورت ترمیک یک ماهه ، سه روز در هفته (روزهای زوج) و تعداد جلسات آموزشی ۱۲ جلسه  می باشد. هدف از کوتاه سازی ترم ها بالا بردن بهره وری و همچنین رفع اشکال سریع در فراگیران است.
kids

آموزش با شعر و موسیقی 

 
گوش دادن به موسیقی های کودکانه برای بچه ها مفرح و سرگرم کننده است ، خردسالان بدون اینکه آگاه باشند، در حین لذت بردن از شعر و موسیقی، زبان انگلیسی را فرا می گیرند. اساتید زبان خردسالان با استفاده از شعر و موسیقی ، یادگیری  زبان انگلیسی را برای خردسالان جذاب تر و راحت تر خواهند کرد .
 

تمرین و تکرار با بازی و سرگرمی

مهارت، نیازمند تمرین است. چه بهتر که این تمرین در قالب بازی برای خردسالان صورت گیرد، خردسالان علاوه بر کلاس ها، امکان انجام تکالیف و بازی های آموزشی را دارند که به خاطر سپاری لغات و یادگیری ساختارهای زبان را برای کودکان آسان می نماید .به همین خاطر دوره های فراگیری زبان در آموزشگاه زبان پیوندملل به منظور بهره گیری در بالاترین حالت ممکن، از پایین ترین سن یعنی چهار سالگی آغاز می گردد.

اهداف یادگیری

– افزایش دامنه واژگان و فهم بهتر
– تمرین الفبای انگلیسی خواندن.
– ارتقاء ارزشها و آموزشهای اجتماعی و همچنین تدریس مسائل مورد استفاده در زندگی از طریق انگلیسی روزمره.
– کاردستی و نقاشی در حوزه هایی همچون ریاضیات و علوم مناسب با سن زبان آموز
– پازل ها، الگوها و رابطه ها برای ارتقاء قدرت تفکر
– تمرین مهارت خواندن متون
– ایده آل برای مهارت های تشخیص و تشکیل حروف
– آموزش انگلیسی روزمره از طریق ارزش های مهم اجتماعی همچون احترام به بزرگترها
– زبان آموزی با استفاده از هنر، ریاضی و علوم
– کاردستی، پازل، عکس، سرودهای کودکانه و بازی های شاد آموزشی به همراه محیط و محتوای کاملا انگلیسی

روش تدریس واضح و روشن به همراه اهداف مشخص شده برای هر درس و نیز فعالیت های با دقت طبقه بندی شده یادگیری کودکان شما را تضمین می کند. همچنین برنامه مهارت آموزی منظم این مجموعه خردسالان شما را در ارتقاء روزافزون مهارت های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن یاری می نماید. آموزش صداها بسیار ساده و مفرح است.

kids poster english

آموزش زبان خردسالان 4 تا 6 سال

یادگیری زبان دوم برای همه بویژه کودکان همیشه سودمند است ؛ به عنوان مثال اعتماد به نفس بیشتر ، صدای طبیعی و لهجه ی بومی ، درک بیشتر زبان مادری ، از فواید آموزش زبان خردسالان 4 تا 6 سال است.

 • صدای طبیعی و لهجه ی بومی بچه ها همواره آنچه را که می شنوند تقلید می کنند و در آن تخصص دارند! آنها به خوبی تفاوت در لحن و صداها را در می یابند. گوش های حساسشان به آن ها کمک می کند تا صداهایی که بزرگترها ایجاد می کنند شنیده و تقلید کنند. با شروع در سنین پایین تر، فرزندان شما می توانند از ابتدا روان تر و با اطمینان بیشتری صحبت کنند.
 • علاوه بر استفاده از لغات وسیع تر و غنی تر اغلب ما به استفاده از قوانین دستوری یا ساختارهای زبان مادری خود فکر نمی کنیم. این یک امر کاملا طبیعی است، اما تجربه ی یادگیری یک زبان جدید می تواند درک بهتر و شاید حتی استفاده ی بهتر از دستور زبان در زبان مادری را به دنبال داشته باشد. دانستن زبان جدید ما را تحریک به دانستن عملکرد زبان مادری خود به شیوه ای مثبت می کند. با توانایی مقایسه ی این دو، مهارت های خیلی بیشتری نسبت به تک زبانه ها فرا می گیریم.

  تاثیر اعتماد به نفس 

  کودکان همیشه در حال یادگیری چیزهای جدید هستند، اما یادگیری یک زبان جدید در هر سنی، تجربه ای منحصر به فرد و با ارزش است. برای آموزش زبان خردسالان ، احساس موفقیت در اولین مراحل یادگیری زبان دوم می تواند اشتیاق عمیق تر و وسیع تری برای یادگیری بیشتر در فرد ایجاد کند. و به این دلیل که کودکان در «پنجره ای از فرصت های » خاص قرار دارند یادگیری زبان برای آنها بصری و طبیعی است، سهولت و لذت بردن از این تجربه ممکن است اعتماد به نفس و تمایل آنها به اکتشافات جدید را افزایش دهد.

  آموزش زبان کودکان 4 ساله
  • رده سنی 4 سال
  • سایر کتاب ها و وسایل آموزشی جانبی : Story Book ، Video ، film ، Flash Cards ، Posters ، Music
  • تعداد جلسات هر ترم 12 جلسه بسته به سطح زبان آموز میباشد
  • والدین تا حد زیادی از ارزش زبان در دنیای امروزه آگاهند و از مزایای یادگیری زودهنگام زبان انگلیسی مطلع هستند. با قرار دادن کودکان در معرض سایر زبان ها، به آن ها فرصت استفاده از توانایی طبیعی خود در شنیدن و تشخیص صداها، و ظرفیت درک هر آنچه میشنوند را می دهید. آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در پویا اندیش، بر مبنای کنجکاوی طبیعی کودکان و توانایی ذاتی آن ها در یادگیری است. این برنامه ای است که باعث می شود کودکان زبان را زنده کنند و با آن بازی کنند، حرکت کنند، برقصند، بخوانند و یاد بگیرند.هم بچه ها و هم والدین آن ها، می توانند در کلاس با همدیگر یاد می گیرند.


   آیا آموزش زبان خردسالان برای کودکان 4 ساله و کوچک تر سخت است؟

   زمانی که صحبت از یادگیری زبان انگلیسی می شود، کودکان دارای یک موهبت متمایز هستند زیرا انعطاف پذیری مغز آن ها بیشتر است و همین باعث افزایش توانایی آن ها در یادگیری زبان می شود. آموزش زبان انگلیسی به کودکان را باید زمانی که سن کودک خیلی پایین است شروع کنید و از ابزار مناسبی برای ثبت تخیلات و تشویق او برای دوست داشتن زبان استفاده کنید. چیزهای ساده می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند، هنگام بالا رفتن از پله ها با اعداد زبان انگلیسی بشمارید، در خانه و خارج از خانه به رنگ های مختلف اشاره کنید، هنگام انجام بازی های آشنا (همچون Twister و Playdough) از کلمات زبان انگلیسی استفاده کنید، به موسیقی گوش دهید یا فیلم های YouTube را تماشا کنید. هر چه این آموزش طبیعی تر باشد و مبتنی بر بازی باشد، کودک به طور موثرتری یاد می گیرد. ترکیب موسیقی با نشانه های بصری، درام، بازی و داستان می تواند زمینه ی مناسبی را برای یادگیری موثر فراهم کند. آموزش زبان انگلیسی کودکان با این تکنیک ها در قلب رویکرد پویا اندیش قرار دارند و هم در کلاس های حضوری و هم در کلاس های آنلاین ما استفاده می شوند.

برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۴۴۵۳۶۲۹۸-۴۴۵۳۹۲۹۰ تماس بگیرید

×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟