آموزش زبان آلمانی
در حال حاضر یادگیری زبان دوم یکی از ضروریاتی است که وجود دارد. در کشور ایران برای یادگیری زبان دوم بیشتر از زبان انگلیسی استفاده می کنند ولی اگر فردی بخواهد برای زندگی به کشور خارجی برود باید به زبان آن کشور تسلط داشته باشد. کشور آلمان که هفتمین کشور بزرگ اروپا می باشد و در قلب این قاره قرار گرفته است از نظر دانشگاه و جذب دانشجو یکی از بهترین کشورهای این منطقه محسوب می شود. بسیاری از دانشجویانی که می خواهنددر یک کشور خارجی ادامه تحصیل دهند این کشور را انتخاب می کنند، زیرا این کشور مزایای زیادی را در تحصیل دارد. در ادامه سطوح گوناگون زبان آلمانی را شرح می دهیم.

زبان آلمانی پس از انگلیسی دومین زبانی است که افراد اقدام به یادگیری آن می کنند. مردم برای اینکه بتوانند با دنیای جدیدی از اطلاعات روبه رو شوند به سراغ یادگیری زبان های جدید می روند.
یادگیری زبان آلمانی آنقدرها هم که فکر می کنید دشوار نیست. مسلط شدن به زبان آلمانی همانند دو بال است. یک بال انتخاب منابع آموزشی صحیح و بال دیگر انتخاب یک استاد برای آموزش است. هر ساله تقریبا 20 میلیون نفر در سراسر جهان آلمانی را به عنوان یک زبان خارجی یاد می گیرند. 100 میلیون نفر در جهان به زبان مادری آلمانی صحبت می کنند. این امر زبان آلمانی را به رایج ترین زبان مادری در اروپا تبدیل می کند. زبان آلمانی می‌تواند چیزهایی را توصیف کند که در زبان‌های دیگر مثل فارسی واژه‌ای برای آن‌ها وجود ندارد.
95% مردم کشور آلمان به زبان آلمانی صحبت می کنند. یادگیری آلمانی برای عزیزانی که به کشور آلمان برای اقامت و تحصیل افدام میکنند ضروریست.
زبان آلمانی در مقایسه با زبان های خارجی دیگر تعداد متکلمین کمتری دارد و آن چیزی که زبان آلمانی را جزء پرطرفدارترین زبان های خارجی دنیا کرده است خود کشور آلمان و موقعیت جغرافیایی آن در قاره اروپاست.
برای مهاجرت به آلمان اولین چیزی که ضروریست و خیلی به آن نیاز پیدا خواهید کرد یادگیری زبان آلمانی حداقل تا سطح B2 است. اگر هدفتان کار و یا تحصیل در کشور آلمان باشد، دانستن زبان آلمانی می تواند جایگاه اجتماعی شما را تا 10 برابر ارتقا دهد چرا که دانشگاه ها و شرکت ها به دنبال افراد با سطح دانش خوب زبان آلمانی هستند.
برای تقویت زبان آلمانی می توانید از دوره های زبان آلمانی آکادمی آلمانی زبان استفاده کنید.
آلمانی مانند انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی به یک زبان خارجی استاندارد در سراسر جهان، به ویژه در دنیای غرب تبدیل شده است. آلمانی در میان بهترین زبان های خارجی شناخته شده در اتحادیه اروپا (EU) پس از انگلیسی قرار دارد. از نظر تعداد دانش جویان در تمام سطوح تحصیلی، آلمانی در اتحادیه اروپا (پس از انگلیسی و فرانسوی) رتبه سوم را دارد. در سال 2020، تقریباً 15.4 میلیون نفر در تمام سطوح آموزشی در سراسر جهان برای یادگیری آلمانی ثبت نام کردند. در اتحادیه اروپا، بدون احتساب کشورهایی که در آن زبان رسمی آلمانی است، آلمانی به عنوان یک زبان خارجی بیشترین محبوبیت را در شرق و شمال اروپا دارد.
آموزش زبان آلمانی
آموزش زبان آلمانی در آکادمی آلمانی زبان شامل موضوعات زیر می شوند:
گرامر زبان آلمانی (Grammatik Deutsch)
امروزه زبان آلمانی در کشور عزیزمان ایران خیلی محبوب شده است. ویدئوهای آکادمی آلمانی زبان طوری تهیه شده است که انگار دانشجو از زبان آلمانی هیچی نمی داند. در این آکادمی سعی شده تا تمامی مباحث پایه ای گرامری زبان آلمانی را برای دانشجویان تشریح کنیم؛ به طوریکه دانشجویان بتوانند در آزمون های گوته و ÖSD به راحتی و با نمرات خیلی عالی قبول شوند.
گرامر زبان آلمانی یکی از پیچیده ترین گرامر های زبان خارجی محسوب می شود. مسلط شدن به این گرامر پیچیده کار هر کسی نیست و نیازمند تلاش و زمان است. اگر زمان کمی برای یادگیری و درک گرامر آلمانی داشته باشید، پیشنهاد میشه در دوره آموزش رایگان گرامر زبان آلمانی که در لینک بالا قرار دارد شرکت کنید. در این دوره آموزش زبان آلمانی را از الفبای زبان آلمانی شروع کرده و تا آخر سطح A2 پیش بردیم. همچنین برای هر بخش گرامری فایل های ویدئویی آماده کردیم تا در تمامی فصول سال بتوانید روی تقویت گرامر زبان آلمانی خود تمرکز کنید.
واژگان زبان آلمانی (Wortschatz Deutsch)
برای شروع آموزش زبان آلمانی و تقویت واژگان زبان آلمانی پیشنهاد آکادمی آلمانی زبان استفاده از اپلیکیشن موبایل زبان من است. در این اپلیکیشن ما به طور منظم و روزانه برای شما(سطحی که هستید) لغاتی را ارسال می کنیم تا برای یادگیری واژگان آلمانی دچار سردرگمی نشوید. این اپلیکیشن در حال توسعه است و نهایتا تا اواخر فصل پاییز سال 1400 قابل استفاده است.
در زبان آلمانی Redemittel ها(عبارات کاربردی) بیشترین حجم واژگان زبان آلمانی را پوشش میدهد. همچنین برای یادگیری واژگان آلمانی بدون فراموشی بایستی واژگان را در درون جمله و Redemittel ها یاد بگیرید.
آموزش زبان آلمانی
سطح A1 زبان آلمانی(مقدماتی)
در این سطح دانشجو گرامر و واژگان پایه زبان آلمانی را به طور کامل آموزش میبینه و قادر خواهد بود در مکالمات روزمره شرکت کند. به طور مثال: در یک شهر بتواند خرید انجام دهد.
سطح A2 زبان آلمانی(مقدماتی)
در این سطح دانشجو قادر خواهد بود گرامر و واژگان بیشتری را از زبان آلمانی فرا بگیرد. در سطح A2 دانشجو به راحتی از پس مکالمات روزمره زبان آلمانی بر خواهد آمد و می تواند در بحث های نسبتا کوتاه زبان آلمانی شرکت کند.
سطح B1 زبان آلمانی(متوسطه)
گرامر زبان آلمانی در سطح B1 نسبتا برای یک مکالمه طولانی کامل خواهد بود و در این سطح دانشجو با بیش از 2500 تا 3200 واژه زبان آلمانی آشنا شده و قادر خواهد بود در بحث های بیشتر و طولانی تری از زندگی روزمره و کاری خود شرکت کند.
سطح B2 زبان آلمانی(متوسطه)
گرامر زبان آلمانی در سطح B2 واقعا دشوار است و دانشجو بدون کمک استاد مجرب نمیتونه این سطح به راحتی بگذراند.
سطح C1 زبان آلمانی(پیشرفته)
این سطح با یک فرد آلمانی تفاوت چندانی ندارد. بدون شک اساتید زبان آلمانی در سطح C1 در کشور ایران بسیار کم هستند. چرا که تا به این سطح رسیدن نیازمند تلاش های شبانه روزی دارد. برای آمادگی در سطح C1 زبان آلمانی بایستی روزانه 10 ساعت زبان آلمانی بخونید.
تلفظ آلمانی (Aussprache Deutsch):
در این بخش ما به شما دانشجوی پر تلاش کمک می‌کنیم تا بتونی واژگان و جملات زبان آلمانی به راحتی تلفظ کنی. ما به شما کمک می‌کنیم تا از پس این بخش نسبتا دشوار بربیاید.
تدریس آنلاین زبان آلمانی(Deutsch unterrichten):
دوره های آنلاین زبان آلمانی، یادگیری زبان آلمانی را بدون نیاز به صرف هزینه زیاد ساده تر می کند. با دیجیتال شدن همه چیز این روزها، شما یک فرصت شگفت انگیز برای یادگیری زبان آلمانی دارید.
آموزش آنلاین زبان آلمانی از سطح A1 تا سطح B2 برای آمادگی آزمون گوته برگزار می شود. خواهشمند است تمامی دانشجویان یک جلسه آنلاین حتما شرکت بکنند و شانس موفقیتشونو در قبولی آزمون گوته افزایش بدهند.
در این قسمت تدریس زبان آلمانی با بهترین استاد که مدرس دوره‌های غیر حضوری آکادمی آلمانی زبان خواهیم داشت. عناوین دوره‌های آنلاین ما به صورت زیر هستند:
آموزش زبان آلمانی با متد کتاب منشن (محبوب ترین روش یادگیری زبان آلمانی):
این دوره ها شامل تدریس خط به خط و واژه به واژه این کتب از سطح A1 تا سطح B1.2 است. نمونه ویدئو این دوره را می‌توانید از اینجا دریافت کنید. حتی در آموزشگاه های زبان آلمانی هم در کشور آلمان این متد بهترین متد یادگیری زبان آلمانی می دانند.
دوره‌‌های آنلاین آمادگی آزمون گوته(A1-B2):
برای شرکت در این دوره‌ها نیازی به پیشنیاز نیست. فقط در 3 جلسه ما تمامی آنچه که یک زبان آموز در ابتدای راه یادگیری زبان آلمانی باید یاد بگیره آموزش خواهیم داد. در دوره‌های آنلاین ما شما را با نحوه پاسخگویی به سوالات در 4 بخش‌ lesen, schreiben, hören و sprechen آماده می‌کنیم و تاجایی که ممکنه لغات و گرامر تا سطح B1 پوشش می‌دهیم. ما در این بخش به صورت کامل چندین نمونه سوالات آزمون‌های گوته به صورت کامل تشریح خواهیم کرد. برای دانلود مجموعه سوالات و نمونه تدریس برای آمادگی آزمون‌های گوته از اینجا اقدام نمایید.
آموزش زبان آلمانی

برای مشاوره و ثبت نام با شماره های ۴۴۵۳۶۲۹۸-۴۴۵۳۹۲۹۰ تماس بگیرید

×

Powered by WhatsApp Chat

× سلام وقت بخیر ، چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟